Nejlepší péče o vaše oči  #SOMICH
Zákaznická linka: +420 775 556 563

Programy služeb pro operaci šedého zákalu

Program služeb 1 Perfect - 4.400,- Kč
zahrnuje použití kvalitní monofokální čočky, která zaručí ostré vidění na jednu vzdálenost (blízko nebo dálku) a navíc zajistí lepší ochranu vaší sítnice. Díky kvalitnějšímu materiálu čočky se snižuje riziko vzniku druhotného šedého zákalu.

Program služeb 2 Perfect Plus - 6.600,- Kč
zahrnuje použití kvalitnější asferické monofokální čočky s prodlouženým ohniskem, která zaručí ostré vidění i za zhoršených světelných podmínek a výrazně zlepší vidění na střední vzdálenost. Díky kvalitnějšímu materiálu čočky se snižuje riziko vzniku druhotného šedého zákalu.

Program služeb 3 Perfect Toric - 11.000,- Kč
zahrnuje použití torické monofokální čočky, která odstraní váš astigmatismus, zaručí ostré vidění na dálku a zlepší vidění za šera a za tmy. Díky kvalitnějšímu materiálu čočky se snižuje riziko vzniku druhotného šedého zákalu a je zajištěna lepší ochrana vaší sítnice.

Program služeb 4 Perfect Plus Toric - 13.200,- Kč
zahrnuje použití kvalitnější asferické monofokální torické čočky s prodlouženým ohniskem, která odstraní váš astigmatismus, zaručí ostré vidění i za zhoršených světelných podmínek a výrazně zlepší vidění na střední vzdálenost. Díky kvalitnějšímu materiálu čočky se snižuje riziko vzniku druhotného šedého zákalu.

Program služeb 5 Premium Plus - 16.500,- Kč
zahrnuje použití kvalitní bifokální čočky, která zajistí ostré vidění na dvě vzdálenosti, blízko a dálku. Díky kvalitnějšímu materiálu čočky se snižuje riziko vzniku druhotného šedého zákalu a je zajištěna lepší ochrana vaší sítnice.

Program služeb 6 Premium Plus Ultra - 24.200,- Kč
 1) zahrnuje implantaci vysoce kvalitní trifokální čočky, která zajistí ostré vidění na všechny tři vzdálenosti. Pacient by měl být při běžných činnostech schopen fungovat zcela bez brýlí. Navíc tato čočka zajistí vyšší ochranu vaší sítnice.
nebo
 2) zahrnuje implantaci vysoce kvalitní nedifrakční čočky s rozšířeným rozsahem vidění, která poskytne souvislý rozsah vidění do dálky a na střední vzdálenost a zároveň zajistí funkční zrakovou ostrost do blízka

Program služeb 7 Premium Plus Ultra Toric - 27.500,- Kč
 1) zahrnuje implantaci vysoce kvalitní trifokální torické čočky, která zajistí ostré vidění na všechny tři vzdálenosti a navíc řeší astigmatismus. Pacient by měl být při běžných činnostech schopen fungovat zcela bez brýlí. Díky kvalitnějšímu materiálu čočky se snižuje riziko vzniku druhotného šedého zákalu a je zajištěna lepší ochrana vaší sítnice.
nebo
 2) zahrnuje implantaci vysoce kvalitní nedifrakční torické čočky s rozšířeným rozsahem vidění, která řeší astigmatismus, poskytne souvislý rozsah vidění do dálky a na střední vzdálenost a zároveň zajistí funkční zrakovou ostrost do blízka

Máte více otázek? Napište nám

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?