Nejlepší péče o vaše oči  #SOMICH
Zákaznická linka: +420 775 556 563

Somich se stal součástí Lexum, největšího privátního poskytovatele oftalmologické péče v České republice

Somich se stal součástí Lexum, největšího privátního poskytovatele oftalmologické péče v České republice

Společnost SOMICH je hlavním poskytovatelem oční péče v západočeském regionu s dlouholetou rodinnou tradicí a vysoce erudovaným, špičkovým personálem.

„Pro prodej oční sítě SOMICH jsme zvolili jednoznačného lídra v oblasti poskytovatelů špičkové oftalmologické péče. Jednou z hlavních priorit pro nás bylo zajistit profesionální, stabilní a perspektivní zázemí pro náš lékařský a ošetřovatelský tým, což Lexum jednoznačně splňuje,“ uvedl k prodeji doc. MUDr. Pavel Studený, Ph.D., MHA., odborný zástupce společnosti SOMICH pro Karlovarský kraj.

Stát se součástí Lexum a posílit tak portfolio této společnosti je pro nás velkou příležitostí. Společně zvýšíme úroveň kvality komplexní oftalmologické péče v západočeském regionu. Zároveň se těšíme na výměnu špičkových zkušeností a rozvoj odborných týmů ve prospěch všech potřebných pacientů,“ dodává k prodeji společnosti SOMICH prim. MUDr. Martin Kacerovský, odborný zástupce pro Plzeňský kraj.

„Akvizicí oční sítě SOMICH jsme rozšířili působnost poskytování prémiové komplexní oftalmologické péče i v rámci západočeského regionu, tedy Karlovarského a Plzeňského kraje. Naše prémiová oftalmologická péče se tak stává dostupnou pacientům a klientům ve všech krajích České republiky,“ říká PharmDr. Michal Krejsta, MBA, LL.M., generální ředitel Lexum ČR a SR.

Máte více otázek? Napište nám

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?